11 Nisan 2009

2009 Blog Ödüllerinde Oylama Başladı… Bu Köyün Yabancısı Blogu Unutmayın!

Blog Ödülleri yarışmasının ilki geçen yıl düzenlenmişti. Henüz bir yılını bile doldurmamış bir blog olarak o yarışmaya da katılmıştık. Her kategoride ilk üçe giren blogları görmüş ve sahiplerini de daha yakından tanıma fırsatı bulmuştuk.

Geçen yılki yarışmaya Blogcu üzerinde yayın yapan ve “UMUT” ismini taşıyan blogumuzla katılmıştık ve ödül töreni ile aynı gün gerçekleşen Blog Konferansı’nda, birçok blog yazarıyla tanışma şansımız olmuştu.

Blogumuzu, Blogcu’dan Blogger’a taşıyınca ismini de değiştirerek “Bu Köyün Yabancısı” koyduk ve bu yılki Blog Ödülleri’nde de geçen yıl olduğu gibi Haber-Gündem kategorisinde yarışıyoruz. Blogumuz Haber-Gündem kategorisindeki “Yorum” alt başlığına daha uygun bir blog…

Bu bağlamda, sürekli takip eden arkadaşlardan ve blogumuzla ilk defa karşılaşan internet müdavimlerinden, yarışmaya katılan bir blog olarak oy istemek nasıl olsa ayıp da değil dilencilik de değil diye düşünerek oy istiyoruz. İnternette bu tür aktivitelere zaman ayırıyorsanız sizin oylarınızı hak eden bir blog olduğumuzu düşündüğümüz için bunu yapıyoruz.

Blog Ödülleri sitesindeki Haber-Gündem kategorisinde “Bu Köyün Yabancısı Blog” var… Ben gördüm. :) Israrla ve itinayla ara, bul ve oyunu kullan…

> Oy vermek için BURAYA hafifçe tıkla…
> Blog Ödülleri Ana Sayfaya BURADAN kestirme git…

Oy verene de vermeyene de şimdiden teşekkürler…

Süleyman S. Aras
Bu yazıyı paylaş: